Pořádný podvozek Roush Performance S550

Konec nepříjemného chvění !!!

Poslední dobou přejímáme spoustu dotazů ohledně nepříjemných vjemů z sériového podvozku. Často si všichni uživatelé stěžují na nepříjemné kmitání vozu a nepříjemných rázů do zad při nižších rychlostí a často nižší stability při projetí zatáčky ve výší rychlosti v táhlé zatáčce setrvačností.

Na to lze odpovědět jen jednou věcí a to je změnou podvozku. Nabízíme jednoduché řešení výměna podvozku za Roush performance stage 3 a nastavení jízdní hladiny a komplexní vybalancování vozu na 0,5kg přesně na závodních auto-vahách a samozřejmě nastavení geometrie podvozku.

Výsledkem je to že auto netrpí na wheel hopping a je zcela stabilní na okreskách tak i na dálnicích a rychlostních komunikacích.

Po instalaci podvozku a správným nastavení je okamžitě znát celková vyváženost podvozku a jízdní dynamika kterou začne auto disponovat ihned po nastavení.

Tuhost podvozku je velice příjemná a dá se říct, že tuhost zůstane stejná ale výrazně se změní jízdní vlastnosti , díky nastavení podvozku Roush šel opačnou cestou jež Ford Racing a to takovou , že naladil měkké tlumiče a tuhé pružiny lineárně vinuté.

TOP